• 0 501 370 12 25
  • 0 555 679 47 84
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
heisenbberk
4650
Çevrimdışı
Berk Dündar
Erkek
1995
0555 484 34 00
Kızılay
Mezun
Kimya Bölümü
********* ODTÜ KİMYA BÖLÜMÜ MEZUNU ( Bölüm 3.sü - CGPA:3.31 ) ***********

********* Profesyonel Özel Ders Öğretmeni (FULL TIME) ************

********* Turkish or English lessons are optional. Please contact me to get more information. **********

********* Tüm Dünya'ya online olarak ders verme imkanım bulunmaktadır. Lütfen Detaylı Bilgi İçin Bana Ulaşınız. **********

********* Öğretmenlikte en önemli iki şey yetenek ve tecrübedir. Ben öğretmek için doğdumu üniversiteye başlayınca keşfettim. ve o tarihten beri tecrübeme tecrübe katarak bugünlere geldim ve karşınızdayım. Sadece öğretmek mi işim hayır; aynı zamanda yol göstermek. Öğrencim ile hayatının sonuna kadar kopmayacak bir bağ oluşturuyor ve her zaman ona bir abi olarak yol gösteriyorum. Öyle ki hala mesleğe ilk başladığım zamanlardan öğrencilerim ile iletişim halindeyim. Özel Derste 8. yılıma girmiş bulunmaktayım. Ağırlıklı olarak öğrencilerimi TYT, AYT ve LGS sınavlarına hazırlamakla beraber, ara sınıflara da her seviyede fizik, kimya, biyoloji, fen bilgisi ve matematik dersleri veriyorum. Fizik, Kimya ve matematik ezber değil mantık dersleridir. Size formül ezberletmeyeceğim. Size her soruda ki bilgiyi anlamayı, kullanmayı ve yorumlamayı öğreteceğim. Fen Bilgisi, ve Biyoloji derslerinde ise mümkün mertebe görsel ögelerin de yardımıyla müfredatı ezberletmeden, bilgiyi öğretip; karşılıklı soru cevap ve soru çözümü şeklinde ders veriyorum. Ek olarak derslerin yanında öğrencilerime hızlı soru çözme tekniklerini öğretiyorum ve sınav süresinin %60 %90 gibi bir süre aralığında sınavlarını bitirmelerine yardımcı oluyorum. Hız olmadan bilgi ne yazık ki yetersiz kalmaktadır. Tek ihtiyacınız olan iyi bir öğretmen ve düzenli ders çalışma-soru çözme alışkanlığı. İkisini de size ben sağlıyorum. ********

********* VERDİĞİM HİZMETLER *********

SINAVLARA HAZIRLIK:

TYT, AYT, LGS, YÖS
( Yerli üniversite ve liseye geçiş sınavları )

IB Chemistry HL/SL, IB Physics HL/SL, SAT, A-LEVEL, ACT
( ABD - AVRUPA ve diğer ülkelerin üniversitelerinde (Harvard-Oxford-Cambridge-MIT vb.) geçerli giriş sınav ve sertifika programları )

ORTA OKUL:
Fen Bilgisi, Matematik

LİSE:
Fizik, Kimya, Biyoloji

ÜNİVERSİTE:
Genel Kimya, Organik Kimya, Analitik Kimya, İnorganik Kimya.

Bunun yanında BLIS, TED ANKARA gibi seçkin okulların ingilizce müfredatına hakim ve aktif olarak bu okullardan öğrenciler ile çalışmaktayım.


YKS'YE Mİ HAZIRLANIYORSUN?

Ben hiçbir şey bilmiyorum, hiçbir şey anlamıyorum mu diyorsunuz? Temelim var ama istediğim başarıya ulaşamıyorum mu diyorsunuz? Benimle hayal ettiğiniz başarıya ulaşacaksınız. Üniversite sınavında tam potansiyelinize ulaşma garantisi veriyorum. Tek ihtiyacınız olan iyi bir hoca ve sistemli çalışma. Bu ikisiyle hayalinizdeki üniversiteyi sizde kazanabilirsiniz. Referanslarım bunun bir kanıtı.

LGS'YE Mİ HAZIRLANIYORSUN?

LGS Fen Bilgisi ve matematik dersleri ile yeni ezberden uzak yorum sorularını kapsayan müfredata benimle hazırlanın. Hayata yeni adım atan öğrencilerimize sadece başarıyı değil, düzenli ders çalışma alışkanlığı ve Fen Bilimlerine karşı sempati kazandıracağımı iddia ediyorum. Veliler, çocuğumuz Fen sevmiyor, yapamıyor mu diyorsunuz? 2 saat dersin sonunda Fen Bilimlerinin aslında ne kadar eğlenceli ve hayatın içinden olduğunu benimle keşfedecekler. Başarı zaten kaçınılmaz olacak.

GÖZÜN AVRUPA VE AMERİKA'NIN SEÇKİN ÜNİVERSİTE VE LİSELERİNDE Mİ?

Seviyenize göre Gerek 100% ingilizce ders işleyebileceğimiz gibi, gerekirse Türkçe konu anlatımı ve İngilizce terminoloji olarak da ders işleyebilmekteyiz. Bugüne kadar 3 SAT öğrencimin 2 si Kimyadan full çekti. Aktif olarak 3 adet IB CHEM ve 1 adet IB PHY öğrencim bulunmaktadır. BLIS'ten (Bilkent Laboratory & International School) de 1 adet 7. sınıf öğrencim bulunmaktadır. Doğru bir öğretmenle aslında bu müfredatların ne kadar ezberden uzak, anlaşılması ne kadar kolay siz de fark edeceksiniz. Başarı peşimizden gelecek.

ARA SINIFLAR:

Derste hocayı anlamıyor musunuz? Sınavlardan istediğiniz notları alamıyor musunuz? Ne yaparsanız yapın düzenli ders çalışamıyor musunuz? Hiç merak etmeyin sadece bir kaç saatte sizi sınava hazır hale getireceğim. 30'lardan 90'lara çıkan notlarınızı görünce kendinizle gurur duyacaksınız.

ÜNİVERSİTE KİMYA SINAVLARINDA BİR TÜRLÜ BB ÜSTÜ NOT ALAMAYANLAR:

Kimya zor mu geliyor? "Genel Kimya 1, Genel Kimya 2, Organik Intro, Organik 1, Organik 2, Analitik Kimya, İnorganik 1, İnorganik 2, Polimer Kimyası" derslerinin sınıfın en yüksek notlarıyla "AA" veren bir arkadaşınız olarak yardıma hazırım.

ODTÜ KİMYA MEZUNU ile
-Yerli ve Yurtdışı sınavlarına - okul sınavlarına hazırlanmak,
-Düzenli tekrar ve ders çalışma alışkanlığı kazanmak,
-Soru çözümünde hız kazanmak, hatta bazı soru tiplerini saniyeler içinde çözmek,
-Her anlamda sizi yönlendirecek, koçluk yapacak bir abi; arkadaş olacak olan benimle çalışmak ve hayal ettiğiniz başarıya ulaşmak istiyorsanız lütfen bana ulaşın.

***** Tecrübelerime dayanarak verimli olması açısından ortaokul ve lise seviyesine maks. 2 kişilik; üniversite seviyesine maks. 4 kişilik grup dersi veriyorum. Lütfen daha fazla sayı için grup dersi talep etmeyiniz.******

***** 7/24 whatsapp üzerinden danışmanlık, motivasyon ve soru çözümü hizmeti veriyorum. *****

*******ÜCRETLENDİRME********

ORTA OKUL - LİSE - ÜNİVERSİTE DERSLERİ (Ara Sınıflar) 150 TL (60 dk)

TYT-AYT-YÖS-LGS (Yerli Sınavlara hazırlık) 175 TL (60 dk)

IB Chemistry HL/SL, IB Physics HL/SL, SAT, A-LEVEL, ACT (Yurtdışı Sınav ve programlarına hazırlık) 250 TL (60 dk)


******** Lütfen indirim talep etmeyiniz. Teşekkürler :) ********
******** Dershaneler lütfen iş teklif etmeyiniz. Teşekkürler :) ********
Sayamayacağım kadar çok referans verebilirim.
-Dilerseniz Transcript atabilirim.
-2019 LGS öğrencim İLKER sınavda full çekerek 500 tam puan aldı. TÜRKİYE 1. OLUP (NESİBE AYDIN ve BİLFEN'den 100% Burs kazanıp) Ankara Fen Lisesi'ne gitmeyi tercih etti.
-Yıllardır sayamadığım kadar çok öğrencim TYT, AYT, YGS ve LYS'de benimle Fizik ve Kimyayı full çekti.
-YKS öğrencim Mehmet Meslek lisesinden çıkıp hayatında hiç fizik, kimya, biyoloji dersi görmeyip, 10 ayda benimle Hacettepe Endüstri Mühendisliği kazandı.
- SAT öğrencim benimle kimya'dan 800/800 tam puan aldı.
-Bu seneki iki LGS öğrencimde Fen Bilgisini full çekti.
-Şu an 10. sınıfta olan 9. sınıf "Nesibe Aydın Lisesi" öğrencim Arda'nın fizik, kimya, biyoloji ilk sınavları 30-50 arasıyken, benimle 3 dersinde 2. sınavlarından 90 üstü not aldı.
-Derse oturmaktan nefret eden öğrencim Aşkın artık her akşam düzenli tekrar ve soru çözümü yapıyor. Ailesi okuldaki tüm hocalarından Aşkın'a noldu bir anda sınıfın en başarılısı oldu diye telefonlar aldı.
-ODTÜ gıda mühendisliğinden öğrencim L***** 2 senedir Organik Kimya dersini verememişti ama benimle BA getirdi.

Sayıları 100'e yaklaşan öğrencilerim ya da velileri ile iletişime geçmek ve sizde onlardan biri olmak için lütfen bana ulaşın.
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Etüd Merkezi
Evet
150 TL
Biyoloji, Fizik, Kimya, Matematik
Matematik, Fen ve Teknoloji
Kimya-1 (1. Dönem), Kimya-2 (2. Dönem)
0 Yıllık
Tecrübe
0+
ODTÜ'lü Eğitmen
0 Farklı
Alanda Özel Ders
0+
Özel Ders