• 0 536 442 51 78
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
melisodabas
1236
Çevrimdışı
Melis Odabaş
Kadın
1995
05465432112
Çayyolu
Öğrenci (Master)
Yabancı Diller Eğitimi Bölümü
**Yoğunluk sebebiyle sınırlı sayıda öğrenci alabiliyorum ve öğrenci kontenjanım dolu durumda. Yer açılması durumda burayı güncelleyeceğim, eğer doğrudan sizi bilgilendirmemi isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

İngilizce Öğretmenliği mezunuyum, İngilizce öğretmenliğinde ve Bilişsel Bilimler'de olmak üzere iki yüksek lisans yapıyorum. 5 yıldan uzun süredir özel ders veriyorum.

İngilizce Öğretmenliği alanında verdiğim ve vermekte olduğum özel dersler dışında ODTÜ Geliştirme Vakfı Lisesi'nde ve Hasan Ali Yücel Sosyal Bilimler Lisesi'nde staj yaptım. Bunların dışında yazları gönüllü olarak Hollanda'da (Max Planck Institute) ve Almanya'da (Humboldt University) psikodilbilim araştırma asistanı olarak Erasmus stajı yaptım.
Şu an iki bölümde yüksek lisansımı yaparken aynı zamanda dilin işlenmesi ve edinimi üzerine olan bir TÜBİTAK projesinde çalışıyorum.


Not: Derslerin online durumunda ders ücretinde indirim yapabilirim.

Not: Öğrencilerimle çalışma programlarımı öğrencinin durumuna ve hedeflerine göre ayarlayarak planlama yapıyorum, bu sebeple ders aksatma veya derse müdahaleyi istisnai bir durum olmadıkça kabul etmiyorum, deneyimlerime göre bu durum öğrencinin dil gelişim sürecini aksatarak ortak çabayı ne yazık ki boşa düşürüyor.
Referans için arayabilir ya da mail atabilirsiniz.
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Etüd Merkezi
Evet
150 TL
TEOG, Lise (Okula Destek), YDS Hazırlık
0 Yıllık
Tecrübe
0+
ODTÜ'lü Eğitmen
0 Farklı
Alanda Özel Ders
0+
Özel Ders